| Saizi | 126.2*182.2*271.5mm |
| Zvinhu | PP purasitiki |
| Ruvara | Chena |
| Kugona | 1000ml |
| Magetsi | Mabhatiri emagetsi eAA/18650 neUSB |
| Isawo | mupi wezvinhu x1 |
| Tambo ye USB x1 | |
| Bhuku rekushandisa x1 | |
| Bhandi rekutsigira x1 | |
| Zvikuruu zvinosungirirwa pamadziro x2 | |
| Tireyi yekudonhedza mvura x1 | |
| Funnel x1 | |
| Tireyi yekufukidza yekumashure x1 | |
| Bhodhi huwandu | 12 pcs/bhokisi |
| Saizi yekatoni huru | 57×44.5×33.5 CM |
| Huremu | 12.2 kg/katoni |
| Mashoko | mabhatiri neadapta yeUSB hazvibatanidzwi mupakeji |


Zvimiro:
Inoshanda otomatiki: sipo yekuchenesa maoko isina kubata yakagadzirirwa sanitizer yemaoko, gel kana doro, uye inopa mushonga wekupfapfaidza otomatiki, izvo zvinoita kuti mushonga wekuuraya maoko uve nyore uye nekukurumidza uye kubvisa kusvibiswa kwakasiyana.
Nzvimbo dzakasiyana-siyana: inogona kuiswa pakombiyuta uye zvakare kuiswa pamadziro kana pa tripod, iyo iri nyore kushandisa munzvimbo dzakasiyana.
Bhatiri Rinoshanda Uye Rinogona Kuchajwazve: Iyi sipo yedoro inogashirwa nemabhatiri mana eAA kana maviri e18650, inogonawo kugashirwa netambo yerudzi rweC. (Haina adapta yekuchaja nemabhatiri)
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange dispenser, unogona kudzivirira hutachiona hwemarudzi akasiyana. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, masangano ekurapa, zvikoro, nezvimwewo.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.