Vhidhiyo
Tsanangudzo
| Nhamba yeChinhu: | DAZ08 |
| Saizi Yechigadzirwa: | 83X107X206mm |
| Vhoriyamu: | DC 6V |
| Kugona: | 320 ml |
| Kuyera Kureba: | 0~45mm |
| Nyaya Huru: | ABS |
| Kuiswa: | Desktop |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Simba Ne: | Mabhatiri e4pcs AA (haasanganisirwe) |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kurongedza: | 1pc/bhokisi remavara; 48pcs/bhokisi |
| Saizi yeBhokisi reRuvara: | 105X80X230mm |
| Saizi yekatoni: | 47.5X49X43cm |
| NW/GW: | 12.20/13.50kgs |
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Mubvunzo wekutanga: Chigadzirwa chacho chakachipa, mhando yacho yakavimbiswa here?
A1: Tine ruzivo rwekugadzira nekutengesa rwemakore anopfuura gumi, uye zvigadzirwa zvese zvine waranti yemwedzi gumi nemiviri.
Mubvunzo wechipiri: Tinogona here kuodha sampuli chete kuti dziongororwe tisati taisa odha?
A2: Ehe, kurongeka kwemuenzaniso kunogamuchirwa kwatiri.
Mubvunzo wechitatu: Unowanzo tumira sei zvinhu? Uye zvinotora nguva yakareba sei kuti zviendeswe?
A3: Kune sampuro neodha diki, nekukurumidza, kazhinji zvinotora mazuva 3-5. Kune odha yakakura, kana muchida nekukurumidza, tinogona kutumira zvinhu nendege. Kana muchida kuchengetedza kutakura, tinogona kuzvitumira nechikepe, zvichitora mazuva angangoita 30-50, zvichienderana nekwamunoenda.
Mubvunzo wechina: Munogamuchira OEM & ODM here?
A4: Ehe, tinogona kugadzirisa zvigadzirwa, mavara, uye pasuru.
Q5: Ndeipi nzira yekuraira zvigadzirwa zvakagadzirwa?
A5: Ipai ruzivo rwechigadzirwa kana zvinodiwa chaizvo -- quotation -- consistation quotation -- payment deposit -- production drawing creation simbiso -- making mold tooling -- making sample -- sample simbiso -- bulk production -- delivery -- after sales service
Mubvunzo wechitanhatu: Chigadzirwa chacho chine chitupa here?
A6: Zvizhinji zvezvinhu zvisina kugadzirwa zvine zvitupa uye zvine patent, uye zvigadzirwa zvakagadzirwa zvinogona kushandiswa zvitupa zvichienderana nezvinodiwa nevatengi.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.