Vhidhiyo
Tsanangudzo
| Nhamba yeChinhu: | F1303 Simbi Isina Chinovhara |
| Saizi Yechigadzirwa: | 120x120x260 mm |
| Ruvara: | Chena |
| Kugona: | 1000ml |
| Zvinyorwa: | Simbi isina ngura |
| Bhodhoro: | Inogona kuzadzwazve |
| Kurema kwechigadzirwa: | 1.25kgs |
| Simba Ne: | Bhatiri rehukuru hwe4*C kana Adapter ye110V/220V |
| Kuiswa: | Chigadziko Chakaiswa Pamadziro/Pasi |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Chipimo chepombi: | Pombi yeLiquid 1: 1ml Nguva imwe neimwe |
| Pombi yeFoam mbiri: 0.8ml Nguva imwe neimwe | |
| Pombi yeSpray 3: 0.8ml Nguva imwe neimwe | |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kurongedza: | 1pc/bhokisi rebrown; 15pcs/bhokisi |
| Saizi yekatoni: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 19.50/20.50kgs |
Rondedzero yeKurongedza:
Mutengesi x1
Tambo ye USB x1
Bhuku rekushandisa x1
Bhandi rekutsigira x1
Zvikuruu zvinosungirirwa pamadziro x2
Kushandiswa:
Siweiyi otomatiki isina kubata sipo inoshandiswa zvakanyanya pakuchenesa maoko kumba, kuhofisi, kuhotera, kuzvitoro, kuchikoro, kuchipatara, nezvimwewo, inowanikwa kushandiswa nemunhu mumwe nemumwe uye neveruzhinji.
Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Mubvunzo: Hunhu hwacho hunovimbiswa here?
A: Tine ruzivo rwekugadzira nekutengesa rwemakore anopfuura gumi, uye zvigadzirwa zvese zvine waranti yemwedzi gumi nemiviri.
Q: Tinogona here kuodha sampuli chete kuti dziongororwe tisati taisa odha?
A: Ehe, kurongeka kwemuenzaniso kunogamuchirwa kwatiri.
Mubvunzo: Ndeipi nzira yekubhadhara yaunogamuchira?
A: Mashoko akajairwa: T/T pachine nguva. Mari yakawanda: L/C painoonekwa.
Mari shoma semari yemuenzaniso: Paypal neWestern Union.
Mubvunzo: Unowanzo tumira sei zvinhu? Uye zvinotora nguva yakareba sei kuti zviendeswe?
A: Kune sampuro neodha diki, nekukurumidza, kazhinji zvinotora mazuva 3-5. Kune odha yakakura, kana muchida nekukurumidza, tinogona kutumira zvinhu nendege. Kana muchida kuchengetedza kutakura, tinogona kuzvitumira nechikepe, zvichitora mazuva angangoita 30-50, zvichienderana nekwamunoenda.
Mubvunzo: Munogamuchira OEM & ODM here?
A: Ehe, tinogona kugadzirisa zvigadzirwa, mavara, uye pasuru.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.