Vhidhiyo
Tsanangudzo
| Nhamba yeChinhu: | DAZ-BOKISI |
| Saizi Yechigadzirwa: | 410x200x120mm |
| Ruvara: | Sirivha |
| Kugona: | 2500ml |
| Zvinyorwa: | Simbi ine pendi yeupfu yapera |
| Nguva Yokupa: | 0.2-0.5s |
| Kureba Kwekupa | 1.5-3 inches |
| Kuiswa: | Pamusoro peTafura/Pamadziro/Pasi peChigadziko |
| Rudzi rwepombi: | Kudonhedza/Kupfapfaidza/Foam sarudzo |
| Magetsi 1: | DC Magetsi |
| Magetsi 2: | Mabhatiri ehukuru hwe4*C |
| Hupenyu hweBhatiri Hwakakura: | >30,000 Mabhasikoro |
| Chitupa | CE, RoHS, FCC |
| Kurongedza: | 1pc/bhokisi rebrown; 2pcs/bhokisi |
| Saizi yekatoni: | 45.5X25X18.5cm |
| NW/GW: | 2.80/3.15kgs |
| Rondedzero yeKurongedza | |
| mugovanisi | 1 |
| Tambo yeUSB | 1 |
| Nemaoko | 1 |
| Bhandi rinotsigira | 1 |
| Zvikuruu zvinoisa pamadziro | 2 |

Mibvunzo Inowanzo bvunzwa
Q: Tinogona here kuodha sampuli chete kuti dziongororwe tisati taisa odha?
A: Ehe, kurongeka kwemuenzaniso kunogamuchirwa kwatiri.
Mubvunzo: Ndeipi nzira yekubhadhara yaunogamuchira?
A: Mashoko akajairwa: T/T pachine nguva. Mari yakawanda: L/C painoonekwa.
Mari shoma semari yemuenzaniso: Paypal neWestern Union.
Mubvunzo: Unowanzo tumira sei zvinhu? Uye zvinotora nguva yakareba sei kuti zviendeswe?
A: Kune sampuro neodha diki, nekukurumidza, kazhinji zvinotora mazuva 3-5. Kune odha yakakura, kana muchida nekukurumidza, tinogona kutumira zvinhu nendege. Kana muchida kuchengetedza kutakura, tinogona kuzvitumira nechikepe, zvichitora mazuva angangoita 30-50, zvichienderana nekwamunoenda.
Mubvunzo: Ndingagadzira logo yedu pachigadzirwa nepakeji here? Ndinofanira kuita sei?
A: Ndapota ipai mafaira eLOGO ane resolution yepamusoro uye zvinodiwa, tichagadzira mifananidzo yekuti musimbise. Mushure mekunge mawana simbiso yenyu, tichagadzira sampuli mbiri kusvika nhatu kuti musimbise zvakare.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.