Siweiyi auto smell sprayer inogona kubatsira kuvaka nzvimbo inonhuhwirira muimba yekugezera, kuhotera, kuhofisi, uye papurazi kuti ivandudze hunhu hwemhepo. Zvishandiso zvedu zvekufema zvinongoerekana zvabvisa hwema. Isa gaba remhepo inonhuhwirira woisa frequency yekunhuhwirira kuti unakirwe nemhepo itsva nguva dzese.
| Garandi | mwedzi gumi nemiviri |
| Zita reBrand | OEM/ODM |
| Ruvara | Chena |
| Zvinhu | PP Plastiki |
| Kugona | 300ml kani yekupfapfaidza yakajairika. |
| Isa | desktop, yakaiswa pamadziro |
| magetsi | Mabhatiri maviri eAA |
| Kuiswa | Nekudhonza neSikuruu |
| Nguva yekuzorora | 5/15/30 maminitsi |
| maawa ekushanda | Maawa makumi maviri nemana |
| huremu hwechigadzirwa | 0.18kg |
| Chiyero | 210*82*92mm |
| Kushandiswa | hofisi, hotera, imba yekutandarira, chimbuzi, nezvimwewo. |

Sechikwata chechidiki chine nhengo dzine tarenda, tine chinangwa chimwe chete: kupa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro uye kupa masevhisi akavimbika. Tichitungamirirwa naKyle naThomas, takabatana semhuri. Kubudirira kweboka redu kwave kuchitsigirwa navo: Kutendeseka, Kugadzira Zvinhu Zvitsva, Mutoro, Kushandira Pamwe Chete.
Kuratidzwa kwekudzora mhando paSiweiyi
Hunhu hwakanaka hwakakosha kuSiweiyi. Hunowedzera simba redu rose. Tariro yedu kupa zvigadzirwa zvemhando yepamusoro uye kuvaka hukama hwakanaka nevatengi vedu.
Tinoshandisa michina yekugadzira yepamusoro-soro uye maitiro ayo anoenderana neAQL standard. Zvigadzirwa zvedu zvese zvakabvumidzwa neRoHs, CE, FCC, KC, nezvimwewo.
Matimu edu eIQC neOQC anova nechokwadi chekuti danho rega rega rekugadzira rinosvika padanho repamusoro. Kubva pazvinhu zvakagadzirwa, zvikamu zvekuchengetedza kusvika kuzvigadzirwa zvakapedzwa, maitiro ese anoongororwa nokungwarira. Kana zvigadzirwa zvikapasa ongororo 100% ndipo pavanogona kuenda kudanho rinotevera.
Kuedzwa kwezvinhu zvakapedzwa, zvakaita semagetsi, kuyerwa kwekupisa uye kuyerwa, mashandiro epombi, nezvimwewo, 100% kupasa
Nezvedu
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd ikambani ine ruzivo iri muShenzhen, China, ine michina yekugadzira yepamusoro, timu yeR&D ine ruzivo, fekitori ine michina inopfuura 3000㎡, tinonyanya kugadzira michina yakasiyana-siyana yekuchenesa maoko.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.