Vhidhiyo
Tsanangudzo
| Nhamba yeChinhu: | K9 Pro Plus ine Wifi kubva kuTuya App |
| Saizi Yechigadzirwa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Vhoriyamu: | 5V 2A |
| Kugona: | 1200ml |
| Kuyera Kureba: | 2-10 cm |
| Vhoriyamu yeRuzha: | 1-4 level Inogona Kugadziriswa |
| Chipimo chemushonga: | 0.1-2ml inogadziriswa |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuyera Range: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Kupisa kweAramu: | Inogona kugadziriswa |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kutepfenyura mumitauro gumi nemisere: | |
| ChiChinese, Chirungu, ChiSpanish, ChiJapanese, ChiPutukezi, ChiKorean, ChiGerman, ChiFrench, ChiRussian, ChiItalian, ChiArabic, ChiTukish, ChiThailand, ChiCambodian, ChiIndonesian, ChiBengali, ChiHindi, ChiVietnamese | |
| Kurongedza: | 1pc/bhokisi remavara; 9pcs/bhokisi |
| Bhokisi reRuvara Rinosanganisira: | Chinopa dhipoziti imwe chete, tireyi yekudonhedza mvura imwe chete, 1x yemaoko, tambo yeUSB imwe chete, 2x screws dzemadziro. |
| Saizi yeBhokisi reRuvara: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Saizi yekatoni: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Zvakanakira: | |
| * Chinja Mitauro | * Chipimo Chinogadziriswa |
| * Dhizaini Inogadziriswa Yenzwi | * Rekodha data rekuyera tembiricha |
| * Kugadzika Kwekugona | * One App inogona kudzora mabasa akawanda |

Inoshanda otomatiki: mudziyo uyu wekuchenesa maoko usingabatwi wakagadzirirwa kupfapfaidza mushonga wekuchenesa maoko kana doro, uye kupa mushonga wekufema otomatiki, izvo zvinoita kuti mushonga wekuuraya utachiona ushande nekukurumidza uye kubvisa kusvibiswa kwemaoko, zvichiita kuti pave nehutsanana hwakakwana.
Maitiro Akasungirirwa Pamadziro: Sipo inoiswa pamadziro inoshanda zvakanaka mukuchengetedza zvinhu zvisina kurongeka pamusoro pekaunda.
Bhatiri Rinoshandiswa Uye Rinogona Kuchajwazve: ichi chinopa sipo yedoro chinoshandiswa nemabhatiri, uye chinofambiswawo neadapta. (Hachina adapta yekuchaja nemabhatiri)
Wifi iripo: inotsigirwa neTuya App yaunogona kudhawunirodha kubva kunharembozha dzako. Nayo, unogona kudzora mabasa ese, ari nyore uye anobatsira.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.