Zvinhu zvirimo
Inoshanda otomatiki: sipo inogayiwa otomatiki isina kubata yakagadzirwa kuti ibvise mushonga wekuchenesa maoko kana doro, uye inopa mushonga wekupfapfaidza otomatiki, izvo zvinoita kuti utachiona hwemaoko huve nyore uye hunokurumidza uye hubvise kusvibiswa kwemaoko, zvichiita kuti pave nehutsanana hwakakwana.
Bhatiri Rinoshanda: mudziyo uyu wekubvisa sipo yedoro unoshanda nemabhatiri, uye unofambiswawo neadapta. (Hauna adapta yekuchaja nemabhatiri)
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange sipo, unogona kudzivirira hutachiona hwehutachiona pasina kubata sipo. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, masangano ekurapa, zvikoro, nezvimwewo.
Tsanangudzo
| Magadzirirwo eTekinoroji | |
| Nhamba yeModhero | F1407 |
| Bhatiri | Mabhatiri ehukuru hwe4 x C kana tambo yeUSB |
| Zvinhu | ABS + HDPE yepamusoro-soro, haina kudzoserwa |
| Ruvara | chena, mamwe mavara anogona kugadziriswa |
| Chiyero | 121.7x131.5x302 mm |
| Kugona | 2500 ml |
| Kurema kwechigadzirwa | 0.95kg |
| Kurongedza | 1pc/bhokisi remukati; 10pcs/bhokisi |
| Saizi yebhokisi | 81X33X36.5cm |
| Mhando dzemaburi | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuiswa | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
Zvinosanganisira:
Mutengesi x1
Tambo ye USB x1
Bhuku rekushandisa x1
Bhandi rekutsigira x1
Zvikuruu zvinosungirirwa pamadziro x2
Zvichemo: mabhatiri uye adapta yekuchaja hazvibatanidzwi mupakeji
Kushandiswa:
Siweiyi otomatiki isina kubata sipo inoshandiswa zvakanyanya pakuchenesa maoko kumba, kuhofisi, kuhotera, kuzvitoro, kuchikoro, kuchipatara, nezvimwewo, inowanikwa kushandiswa nemunhu mumwe nemumwe uye neveruzhinji.
Mabatiro evatengi
1. Kubvunza kwako kwakabatana nezvigadzirwa zvedu kana mutengo kuchapindurwa mumaawa makumi maviri nemana.
2. Ramba uchizivisa vatengi vedu nezvemaitiro ekugadzira uye uchibatsira kuronga kuongororwa kwemhando yepamusoro kana zvichidikanwa.
3.Warandi yegore rimwe chete uye basa rekutengesa rine mutoro.
4. Nyanzvi yekutengesa uye timu yemainjiniya kuti ive nechokwadi cheruzivo rwakanaka rwekutenga.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.