Zvinhu zvirimo
Inoshanda otomatiki: muchina wekuchenesa maoko usingabatwe wakagadzirwa kuti ubvise mushonga wekuchenesa maoko kana doro, uye upe mushonga wekuchenesa maoko otomatiki, izvo zvinoita kuti mushonga wekuchenesa maoko ushande nekukurumidza uye nyore uye unobvisa kusvibiswa kwemarudzi akasiyana, zvichiita kuti pave nehutsanana hwakakwana hwemaoko.
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange sipo, unogona kudzivirira hutachiona hwehutachiona pasina kubata sipo. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, masangano ekurapa, zvikoro, nezvimwewo.
Tsanangudzo
| Nhamba yeChinhu: | F1307 |
| Saizi Yechigadzirwa: | 120x120x260 mm |
| Ruvara: | Chena |
| Kugona: | 1000ml |
| Zvinyorwa: | 100% Virgin ABS Engineering Plastiki |
| Bhodhoro: | Inogona kuzadzwazve |
| Kurema kwechigadzirwa: | 0.90kgs |
| Simba Ne: | Mabhatiri mana ehukuru hweC kana Adapter ye110V/220V * Mabhatiri haana kubatanidzwa |
| Kuiswa: | Chigadziko Chakaiswa Pamadziro/Pasi |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Shandisa Chipimo: | Pombi yeLiquid 1: 1ml Nguva imwe neimwe |
| Pombi yeFoam mbiri: 0.8ml Nguva imwe neimwe | |
| Pombi yeSpray 3: 0.8ml Nguva imwe neimwe | |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kurongedza: | 1pc/bhokisi rebrown; 15pcs/bhokisi |
| Saizi yekatoni: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 13.80/14.50kgs |
Rondedzero yeKurongedza:
Mutengesi x1
Tambo ye USB x1
Bhuku rekushandisa x1
Zvikuruu zvinosungirirwa pamadziro x2
Bhandi rekutsigira x 1
Zvichemo: mabhatiri neadaptara yeUSB hazvibatanidzwi mupakeji
Simbiso yemhando yepamusoro:
1. Maitiro ese ekugadzira anoongororwa nechikwata chedu cheQC
2. Hunhu hunovimbiswa neinjiniya wehunyanzvi
3. Zvitupa zveCE, FCC, ROHS zvakatenderwa uye zvine mapatenti ega ega
Mabatiro evatengi
1. Mubvunzo wako une chekuita nezvigadzirwa zvedu kana mutengo uchapindurwa mumaawa makumi maviri nemana.
2. Ramba uchizivisa vatengi vedu nezvemaitiro ekugadzira uye kubatsira kuronga kuongororwa kwemhando yepamusoro kana zvichidikanwa.
3. Waranti yegore rimwe uye sevhisi ine mutoro mushure mekutengesa.
4. Chikwata chevatengesi vehunyanzvi uye mainjiniya kuti vave nechokwadi cheruzivo rwekutenga rwakanaka.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.