Inoshanda otomatiki: muchina wekuchenesa maoko usingabatwe wakagadzirwa kuti ubvise mushonga wekuchenesa maoko kana doro, uye upe mushonga wekuchenesa maoko otomatiki, izvo zvinoita kuti mushonga wekuchenesa maoko uve nyore uye nekukurumidza uye uchenese maoko zvakanaka.
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange sipo, unogona kudzivirira hutachiona hwehutachiona pasina kubata sipo. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, masangano ekurapa, zvikoro, nezvimwewo.


| Nhamba yeChinhu: | F18 |
| Vhoriyamu: | 5V 2A |
| Kugona: | 350ml |
| Kuyera Kureba: | 2-10 cm |
| Vhoriyamu yeRuzha: | 1-4 level Inogona Kugadziriswa |
| Chipimo chemushonga: | 0.1-2ml inogadziriswa |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuyera Range: | 0℃ -42℃(0℉-107.6℉) |
| Kushanda Tembiricha: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Kupisa kweAramu: | Inogadziriswa (37.3-39℃) |
| Simba Ne: | Bhatiri reAA, bhatiri re18650, remagetsi reType C |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kutepfenyura mumitauro gumi nemisere: | |
| ChiChinese, Chirungu, ChiSpanish, ChiJapanese, ChiPutukezi, ChiKorean, ChiGerman, ChiFrench, ChiRussian, ChiItalian, ChiArabic, ChiTukish, ChiThailand, ChiCambodian, ChiIndonesian, ChiBengali, ChiHindi, ChiVietnamese | |
| Pakeji yeF18: | 1pc/bhokisi remavara; 12pcs/bhokisi |
| Bhokisi rimwe chete rine mavara rinosanganisira: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x wall screws. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Pakeji yeTripod: | 1pc/bhokisi rebrown; 20pcs/bhokisi |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.