Kukura kukuru: mudziyo uyu wekuchenesa maoko unokwana kuita 1200 ml, wakakodzera kushandiswa kwemhando dzakasiyana dzemishonga inouraya utachiona uye mishonga inouraya utachiona, kushandiswa kwezuva nezuva uye kushandiswa nenyanzvi, wakakodzera kumba, mahotera, zvipatara kana dzimwe nzvimbo dzeveruzhinji.
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange sipo, unogona kudzivirira hutachiona hwehutachiona pasina kubata sipo. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, masangano ekurapa, zvikoro, nezvimwewo.
Inoshanda otomatiki: muchina wekuchenesa maoko usingabatwe wakagadzirwa kuti ubvise mushonga wekuchenesa maoko kana doro, uye upe mushonga wekuchenesa maoko otomatiki, izvo zvinoita kuti mushonga wekuchenesa maoko ushande nekukurumidza uye nyore uye unobvisa kusvibiswa kwemarudzi akasiyana, zvichiita kuti pave nehutsanana hwakakwana hwemaoko.


| Nhamba yeChinhu: | K9 Pro Dual |
| Saizi Yechigadzirwa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Vhoriyamu: | 5V 2A |
| Kugona: | 1200ml |
| Kuyera Kureba: | 2-10cm |
| Vhoriyamu yeRuzha: | 1-4 level Inogona Kugadziriswa |
| Chipimo chemushonga: | 0.1-2ml inogadziriswa |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuyera Range: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Kupisa kweAramu: | Inogona kugadziriswa |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kutepfenyura mumitauro gumi nemisere: | |
| ChiChinese, Chirungu, ChiSpanish, ChiJapanese, ChiPutukezi, ChiKorean, ChiGerman, ChiFrench, ChiRussian, ChiItalian, ChiArabic, ChiTukish, ChiThailand, ChiCambodian, ChiIndonesian, ChiBengali, ChiHindi, ChiVietnamese | |
| K9 Pro Dual Package: | 1pc/bhokisi remavara; 9pcs/bhokisi |
| Bhokisi rimwe chete rine mavara rinosanganisira: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x wall screws. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Pakeji Yekumira Pasi: | 1pc/bhokisi rebrown; 6pcs/bhokisi |
| 62X22X36cm | |
| 2 1/22kgs | |
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.