Kukura kukuru: mudziyo uyu wekuchenesa maoko une simba guru re1000 ml, wakakodzera kushandiswa kwemhando dzakasiyana dzemishonga inouraya utachiona uye mishonga inouraya utachiona, kushandiswa kwezuva nezuva uye kushandiswa nenyanzvi, wakakodzera kumba, mahotera, zvipatara kana dzimwe nzvimbo dzeveruzhinji.
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange sipo, unogona kudzivirira hutachiona hwehutachiona pasina kubata sipo. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, masangano ekurapa, zvikoro, nezvimwewo.

| Nhamba yeChinhu: | F1307 ine chigadziko chepasi |
| Saizi yeSipo: | 120x120x260 mm |
| Ruvara rweSipo: | Chena |
| Kugona Kuburitsa Sipo: | 1000ml |
| Zvinhu Zvinoshandiswa Pakuburitsa Sipo: | 100% Virgin ABS Engineering Plastiki |
| Bhodhoro reSipo: | Inogona kuzadzwazve |
| Kurema kweSipo: | 0.90kgs |
| Simba Ne: | Bhatiri rehukuru hwe4*C kana Adapter ye110V/220V |
| Chigadziko chePasi: | Zvinhu zveTireyi: Simbi ine upfu hwekuputira Zvinhu zveTube: Aluminium ine upfu hwekuputira Chigadziko Chesimbi: Simbi ine kuputira kweupfu |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Shandisa Chipimo: | Pombi yeLiquid 1: 1ml Nguva imwe neimwe |
| Pombi yeFoam mbiri: 0.8ml Nguva imwe neimwe | |
| Pombi yeSpray 3: 0.8ml Nguva imwe neimwe | |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kurongedza: | 1seti/bhokisi |
| Saizi yekatoni: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5.6/6.2kgs |
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.