Sensor inoshanda otomatiki: muchina wekuchenesa maoko usingabatwe wakagadzirirwanebulaemushonga wekuchenesa maoko kana doro, uye unopa mushonga wekupfapfaidza otomatiki, izvo zvinoita kuti mushonga wekuuraya utachiona nemaoko ushande nekukurumidza uye nyore.eshutsanana hwemaoko hwakakwana.
Zviri nyore uye zvine hutsanana:jKana ukaisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange sipo, unogona kudzivirira hutachiona hwese pasina kubata sipo. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, zvipatara, zvikoro, nezvimwewo.






| Nhamba yeChinhu: | F12 |
| Saizi Yechigadzirwa: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Vhoriyamu: | 5V 2A |
| Kugona: | 1000ml |
| Kuyera Kureba: | 2-10cm |
| Vhoriyamu yeRuzha: | 1-4 level Inogona Kugadziriswa |
| Chipimo chemushonga: | 0.1-2ml inogadziriswa |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuyera Range: | 0℃ -42℃(0℉-107.6℉) |
| Kushanda Tembiricha: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Kupisa kweAramu: | Inogadziriswa (37.3-39℃) |
| Simba Ne: | Bhatiri reAA, bhatiri re18650, remagetsi reType C |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kutepfenyura mumitauro gumi nemisere: | |
| ChiChinese, Chirungu, ChiSpanish, ChiJapanese, ChiPutukezi, ChiKorean, ChiGerman, ChiFrench, ChiRussian, ChiItalian, ChiArabic, ChiTukish, ChiThailand, ChiCambodian, ChiIndonesian, ChiBengali, ChiHindi, ChiVietnamese | |
| Pakeji yeF12: | 1pc/bhokisi remavara; 12pcs/bhokisi |
| Bhokisi rimwe chete rine mavara rinosanganisira: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x wall screws. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Pakeji yeTripod: | 1pc/bhokisi rebrown; 20pcs/bhokisi |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.