Inoshanda otomatiki: muchina wekuchenesa maoko usingabatwe wakagadzirwa kuti ubvise mushonga wekuchenesa maoko kana doro, uye upe mushonga wekuchenesa maoko otomatiki, izvo zvinoita kuti mushonga wekuchenesa maoko uve nyore uye nekukurumidza uye uchenese maoko zvakanaka.
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange sipo, unogona kudzivirira hutachiona hwehutachiona pasina kubata sipo. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, masangano ekurapa, zvikoro, nezvimwewo.
| Nhamba yeChinhu: | DAZ-BOX ine Chigadziko Chepasi |
| Saizi Yechigadzirwa: | 410x200x120mm |
| Ruvara: | Sirivha |
| Kugona: | 2500ml |
| Zvinyorwa: | Simbi ine pendi yeupfu yapera |
| Nguva Yokupa: | 0.2-0.5s |
| Kureba Kwekupa | 1.5-3 inches |
| Chigadziko chePasi: | Zvinhu zveTireyi: Simbi ine upfu hwekuputira Zvinhu zveTube: Aluminium ine upfu hwekuputira Chigadziko Chesimbi: Simbi ine kuputira kweupfu |
| Rudzi rwepombi: | Kudonhedza/Kupfapfaidza/Foam sarudzo |
| Magetsi 1: | DC Magetsi |
| Magetsi 2: | Mabhatiri ehukuru hwe4*C |
| Hupenyu hweBhatiri Hwakakura: | >30,000 Mabhasikoro |
| Chitupa | CE, RoHS, FCC |
| Kurongedza: | 1seti/bhokisi |
| Saizi yekatoni: | 47X36.5X39.5cm |
| NW/GW: | 9.5/10.35kgs |




Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.