Vhidhiyo
Tsanangudzo
| Nhamba yeChinhu: | K9 Pro Plus |
| Saizi Yechigadzirwa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Vhoriyamu: | 5V 2A |
| Kugona: | 1200ml |
| Kuyera Kureba: | 2-10cm |
| Vhoriyamu yeRuzha: | 1-4 level Inogona Kugadziriswa |
| Chipimo chemushonga: | 0.1-2ml inogadziriswa |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuyera Range: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Kupisa kweAramu: | Inogona kugadziriswa |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kutepfenyura mumitauro gumi nemisere: | |
| ChiChinese, Chirungu, ChiSpanish, ChiJapanese, ChiPutukezi, ChiKorean, ChiGerman, ChiFrench, ChiRussian, ChiItalian, ChiArabic, ChiTukish, ChiThailand, ChiCambodian, ChiIndonesian, ChiBengali, ChiHindi, ChiVietnamese | |
| Kurongedza: | 1pc/bhokisi remavara; 9pcs/bhokisi |
| Bhokisi reRuvara Rinosanganisira: | Chinodhinda x1 USB cable x1 Nemaoko x1 Chisungo chinotsigira x1 Zvikuruu zvinosungirirwa pamadziro x2 Tireyi yekudonhedza mvura x1 Funnel x1 Tireyi yekufukidza yekumashure x1 Bhodhi huwandu: 9 pcs/bhokisi Saizi yekatoni huru: 49x49x36 CM Kurema: 11.6 kg/Bhokisi Zvichemo: mabhatiri neadaptara yeUSB hazvibatanidzwi mupakeji |
| Saizi yeBhokisi reRuvara: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Saizi yekatoni: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Zvimiro:
1. Inogona kuiswa pakombiyuta, pamadziro, patatu
2. Inotsigira mitauro gumi nemisere
3. Masimba emagetsi: USB, 4 pcs AA kana 2 pcs 18650 mabhatiri
4. Patent yekuzvimirira, CE, ROHS, FCC inotenderwa
5. Maburi akawanda: kupfapfaidza, kudonhedza, furo
7. OEM neODM zviripo


Mabatiro evatengi:
1. Kubvunza kwako kwakabatana nezvigadzirwa zvedu kana mutengo kuchapindurwa mumaawa makumi maviri nemana.
2. Ramba uchizivisa vatengi vedu nezvemaitiro ekugadzira uye uchibatsira kuronga kuongororwa kwemhando yepamusoro kana zvichidikanwa.
3.Warandi yegore rimwe chete uye basa rekutengesa rine mutoro.
4. Nyanzvi yekutengesa uye timu yemainjiniya kuti ive nechokwadi cheruzivo rwakanaka rwekutenga.
Simbiso yemhando yepamusoro:
1. Maitiro ese ekugadzira anoongororwa nechikwata chedu cheQC
2.Unhu hwakanaka hunovimbiswa neinjiniya wehunyanzvi
3. Zvitupa zveCE, FCC, ROHS zvakatenderwa uye zvine mapatenti ega ega
4. Garandi yegore rimwe chete
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.