Vhidhiyo
Zvimiro:
Kuyerwa kwekupisa kure: Ne sensor yemhando yepamusoro mukati, K9 Pro F liquid soap thermometer dispenser inogona kutarisa tembiricha kusvika ku3m, yakakodzera kushandiswa munzvimbo dzeveruzhinji, senge chikoro, hotera, chipatara, nzvimbo dzekutenga, nezvimwewo.
Maitiro Akasungirirwa Pamadziro: mudziyo wekuchenesa unoisa mushonga wekuchenesa unoiswa pamadziro unoshanda zvakanaka pakuchengetedza zvinhu zvisina kugadzikana uye zvakachena pamusoro pekaunda.
Bhatiri Rinoshandiswa Uye Rinogona Kuchajwazve: mudziyo uyu unopa sipo yedoro unoshanda nemabhatiri eAA kana 18650, uye unogona zvakare kushanda neadapta. (Hauna adapta yekuchaja nemabhatiri).
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange auto sipo dispenser, unogona kudzivirira hutachiona hwehutachiona pasina kubata sipo dispenser. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, zvipatara, zvikoro, nezvimwewo. Inoyera tembiricha yemaoko nehuma panguva imwe chete.


| Nhamba yeChinhu: | K9 Pro F |
| Saizi Yechigadzirwa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Vhoriyamu: | 5V 2A |
| Kugona: | 1200ml |
| Kuyera Kureba: | 3m |
| Vhoriyamu yeRuzha: | 1-4 level Inogona Kugadziriswa |
| Chipimo chemushonga: | 0.1-2ml inogadziriswa |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuyera Range: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Kupisa kweAramu: | Inogona kugadziriswa |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kutepfenyura mumitauro gumi nemisere: | |
| ChiChinese, Chirungu, ChiSpanish, ChiJapanese, ChiPutukezi, ChiKorean, ChiGerman, ChiFrench, ChiRussian, ChiItalian, ChiArabic, ChiTukish, ChiThailand, ChiCambodian, ChiIndonesian, ChiBengali, ChiHindi, ChiVietnamese | |
| Kurongedza: | 1pc/bhokisi remavara; 9pcs/bhokisi |
| Bhokisi reRuvara Rinosanganisira: | Muchina wekupa dhipoziti x1 USB cable x1 Manual x1 Buckle inotsigira x1 Skuruu dzinoisa madziro x2 Drip tray x1 Funnel x1 Back cover tray x1 Bhokisi rebhokisi: 9 pcs/cartonSaizi yekatoni huru: 49x495x35 CMKurema: 11.6 kg/Bhokisi Zvichemo: mabhatiri neadaptara yeUSB hazvibatanidzwi mupakeji |
| Saizi yeBhokisi reRuvara: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Saizi yekatoni: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Nhamba yeChinhu: | K9 Pro F |
| Saizi Yechigadzirwa: | 121.7×131.5×302 mm |
| Vhoriyamu: | 5V 2A |
| Kugona: | 1200ml |
| Kuyera Kureba: | 3m |
| Vhoriyamu yeRuzha: | 1-4 level Inogona Kugadziriswa |
| Chipimo chemushonga: | 0.1-2ml inogadziriswa |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
| Rudzi rwepombi: | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuyera Range: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Kupisa kweAramu: | Inogona kugadziriswa |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kutepfenyura mumitauro gumi nemisere: | |
| ChiChinese, Chirungu, ChiSpanish, ChiJapanese, ChiPutukezi, ChiKorean, ChiGerman, ChiFrench, ChiRussian, ChiItalian, ChiArabic, ChiTukish, ChiThailand, ChiCambodian, ChiIndonesian, ChiBengali, ChiHindi, ChiVietnamese | |
| Kurongedza: | 1pc/bhokisi remavara; 9pcs/bhokisi |
| Bhokisi reRuvara Rinosanganisira: | Muchina wekupa dhipoziti x1 USB cable x1 Manual x1 Buckle inotsigira x1 Skuruu dzinoisa madziro x2 Drip tray x1 Funnel x1 Back cover tray x1 Bhokisi rebhokisi: 9 pcs/cartonSaizi yekatoni huru: 49x495x35 CMKurema: 11.6 kg/Bhokisi Zvichemo: mabhatiri neadaptara yeUSB hazvibatanidzwi mupakeji |
| Saizi yeBhokisi reRuvara: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Saizi yekatoni: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.