Vhidhiyo
Zvimiro:
Inoshanda otomatiki: sipo yekubvisa utachiona hwemaoko isina kubata yakagadzirirwa kupfapfaidza mushonga wekuchenesa maoko kana doro, uye inopa mushonga wepfapfaidzo otomatiki, izvo zvinoita kuti mushonga wekuuraya utachiona hwemaoko ukurumidze uye ubvise kusvibiswa kwemarudzi akasiyana, zvichiita kuti pave nehutsanana hwakakwana hwemaoko.
Maitiro Akasungirirwa Pamadziro: Muchina wekuchenesa sanitizer wakasungirirwa pamadziro unoshanda zvakanaka mukuchengetedza zvinhu zvisina kurongeka pamusoro pekaunda.
Bhatiri Rinoshandiswa Uye Rinogona Kuchajwazve: ichi chinopa sipo yedoro chinoshandiswa nemabhatiri, uye chinogonawo kushandiswa neadapta. (Hachina adapta yekuchaja nemabhatiri)
Zviri nyore uye zvine hutsanana: ingoisa ruoko rwako pasi pesensa kuti utange sipo, unogona kudzivirira hutachiona hwehutachiona pasina kubata sipo. Yakakodzera nzvimbo dzeveruzhinji dzakadai semahofisi, mahotera, zvipatara, zvipatara, zvikoro, nezvimwewo. Inoyera tembiricha yemaoko nehuma panguva imwe chete.









| Magadzirirwo eTekinoroji | |
| Bhatiri | Mabhatiri mana eAA, mabhatiri maviri e18650 kana USB |
| Zvinhu | ABS + HDPE yepamusoro-soro, haina kudzoserwa |
| Ruvara | chena, mamwe mavara anogona kugadziriswa |
| Chiyero | 121.7×131.5×302 mm |
| Kugona | 1200 ml |
| Kururama | ±0.2°C |
| Tembiricha yezvakatipoteredza | 10-40°C (15°C-35°C ndiyo yakanakisa) |
| Kuyera nzvimbo | 0-50°C |
| Rudzi rwearamu | kupenya+kuchema“DIDI” |
| Mhando dzemaburi | Sarudzo (Spray/Drop/Foam Pombi) |
| Kuiswa | Yakaiswa pamadziro, Desktop, Tripod Stand |
Pakeji inosanganisira:
Mutengesi x1
Tambo ye USB x1
Bhuku rekushandisa x1
Bhandi rekutsigira x1
Zvikuruu zvinosungirirwa pamadziro x2
Tireyi yekudonhedza mvura x1
Funnel x1
Tireyi yekufukidza yekumashure x1
Bhodhi huwandu: 9 pcs/bhokisi
Saizi yekatoni huru: 49x49x36 CM
Kurema: 11.6 kg/Bhokisi
Zvichemo: mabhatiri neadaptara yeUSB hazvibatanidzwi mupakeji
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.