Siweiyi automatic air fragrance dispenser ipurasitiki yehukuru hwakajairika, inoshanda nebhatiri iyo inoburitsa otomatiki ma spray e aerosol panguva dzakarongwa. Inoshanda zvinobudirira kana yakaiswa pamadziro anenge mamita maviri kubva pasi.
| Nhamba yeChinhu: | ADS05 |
| Saizi Yechigadzirwa: | 212x90x90 mm |
| Ruvara: | Chena |
| Zvinyorwa: | PP |
| Kurema kwechigadzirwa: | 185g |
| Nguva Yekupedza Nguva: | 5/15/30 maminitsi (anogadziriswa) |
| Magetsi: | Mabhatiri maviri eAA (haana kubatanidzwa) |
| Chipimo chemushonga: | 0.1ml |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop |
| Kugona kweAerosol Kunoenderana: | 300ml |
| Saizi yeAerosol Inoenderana (H x Diam.): | Inenge 14 x 6.5cm |
| Kushandiswa: | imba yekugezera, chimbuzi cheveruzhinji, hotera, resitorendi nezvimwe |
| Pakeji Inosanganisirwa :: | 1 x Automatic Aerosol Dispenser (bhatiri & aerosol hazvibatanidzwi) |
| Chitupa: | CE, ROHS |
| Kurongedza: | 24pcs/bhokisi |
| Saizi yekatoni: | 50X38X22cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98kgs |
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.