Muchina weAerosolmudziyo unogona kuvandudza hunhu hwemhepo munzvimbo dzekugara nedzekushanda, kuchenesa mweya otomatiki, uye kuwedzera hwema. Unogona kubvisa hwema hwakasiyana-siyana mumhepo, uye unogona kuuraya utachiona, uye kugara uchichengetedza hwema hwemhepo yemukati, iyo isingakuvadzi muviri wemunhu. Zvinonhuwira zvinotorwa kubva mumiti yechisikigo. Zvinonhuwira zvechisikigo zvine simba rinozorodza uye rinozorodza. Zvinoshandiswa kupfapfaidza aerosol refill kuti zviwedzere kunhuhwirira kwakanaka kwechimbuzi, hotera, hofisi, imba yemisangano, imba yekugezera, nezvimwewo.
| Nhamba yeChinhu: | ADS01 |
| Saizi Yechigadzirwa: | 212x90x90 mm |
| Ruvara: | Chena |
| Zvinyorwa: | PP |
| Kurema kwechigadzirwa: | 185g |
| Nguva Yekupedza Nguva: | 5/15/30 maminitsi (anogadziriswa) |
| Magetsi: | Mabhatiri maviri eAA (haana kubatanidzwa) |
| Chipimo chemushonga: | 0.1ml |
| Kuiswa: | Yakaiswa pamadziro, Desktop |
| Kugona kweAerosol Kunoenderana: | 300ml |
| Saizi yeAerosol Inoenderana (H x Diam.): | Inenge 14 x 6.5cm |
| Kushandiswa: | imba yekugezera, chimbuzi cheveruzhinji, hotera, resitorendi nezvimwe |
| Pakeji Inosanganisirwa :: | 1 x OtomatikiMuchina weAerosol(bhatiri neaerosol hazvibatanidzwi) |
| Chitupa: | CE, ROHS, FCC |
| Kurongedza: | 24pcs/bhokisi, kurongedza kwakachengeteka |
| Saizi yekatoni: | 50X38X22 cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98 makirogiramu |
KambaniMaitiro eQC ekugadzira sipo
1.Kuongorora zvinhu zvakasvibiswa uye zvikamu, 100% kupfuura
2. Kuongorora maitiro ekugadzira, 100% kupasa
3. Kuedzwa kwezvinhu zvakapedzwa, zvakaita semagetsi, kuyera tembiricha, basa repombi, nezvimwewo, 100% pass
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd ikambani ine ruzivo iri muShenzhen, China, ine michina yekugadzira yepamusoro, timu yeR&D ine ruzivo, fekitori ine michina inopfuura 3000㎡, tinonyanya kugadzira michina yakasiyana-siyana yekuchenesa maoko.
Sipo dzedu dzinopa vanhu sipo dzine mashandisirwo akasiyana, akadai sehotera, imba, hofisi, chikoro, nzvimbo yekutenga, nezvimwewo, nekuyera tembiricha kana pasina, uye dzinogona kuiswa pakombiyuta, pamadziro kana papodhi, uye dzinowana mapatenti akawanda nezvitupa zvakaita seCE, RoHs, FCC.
Hatingopi zvigadzirwa chete, asi tinopawo magadzirirwo emhando yepamusoro, akazara uye ega ega zvichienderana nezvinodiwa nevatengi. Tine timu yehunyanzvi yeQC uye tinova nechokwadi chekuti zvigadzirwa zvese zvinoongororwa zvichienderana nezvinodiwa neAQL tisati tatumira.
Kubva payakavambwa, fekitori yedu yanga ichigadzira zvigadzirwa zvepamusoro-soro ichitevedzera mutemo
yemhando yepamusoro kutanga. Zvigadzirwa zvedu zvawana mukurumbira wakanaka muindasitiri uye zvave nekuvimbika pakati pevatengi vatsva nevekare.